Veikla

Ką mes darome?

 

Profesionalus draudimo sutarčių sudarymas

 

Kokybiškos ir atitinkančios kliento lūkesčius draudimo sutarties sudarymas, reikalauja specifinių žinių, patirties ir profesionalaus specialisto įžvalgų. Draudimo rinka yra labai dinamiška ir nepastovi, draudimo produktai, draudimo įmokų dydžiai priklauso nuo begalės faktorių ir informacijos pateikimo draudikams, tuo tarpu ”Lagedra”  draudimo brokeriams, savo srities profesionalams, nuolat dirbant šioje veikloje, tai yra įprastas darbas. Bendradarbiaudami su draudikais siekiame maksimalios naudos klientui kokybiškos draudimo sutarties sudarymo ir kainos atžvilgiu, mūsų specialistų draudimo sprendimai, bus Jums naudingi, konkurencingi ir padės sutaupyti įsigyjant Jūsų poreikius labiausiai atitinkančias draudimo sutartis.

 

Draudimo sutarčių administravimas, sudarius draudimo sutartis

 

Klaidinga manyti,kad sudarius draudimo sutartį draudimo brokerio paslaugos vėl bus reikalingos tik pasibaigus draudimo sutarčiai.Draudimo sutarties administravimą atliekame nuolat, priklausomai nuo savalaikiai iš sudarytos draudimo sutarties kylančių pareigų mūsų įmonei, tiek nuo individualių Jūsų poreikių, atsirandančių galiojant sudarytoms draudimo sutartims.Draudimo sutarties galiojimo metu, mes informuojame, primename savo klientams apie eilinių draudimo įmokų mokėjimą, pasibaigiančias draudimo sutartis, kontroliuojame mokėjimo sąskaitų draudimo įmokoms sumokėti išrašymą, pateikiame laiku neapmokėtų draudimo įmokų/skolų suvestines ir pan.

Draudimo sutarčių administravimas atliekamas “Lagedra” specialistui kontroliuojant procesą, bei įmonės naudojama elektronine duomenų bazės pagalba, kuri automatiškai Jus informuos, apie eilinius draudimo įmokų mokėjimus, draudimo sutarčių pabaigas.

 

Draudimo sutarčių auditas

 

Atsižvelgiant į kliento poreikius ir specifiką įvertinsime:

  • sudarytų, galiojančių draudimo sutarčių sąlygas;
  •  draudiminės rizikos apimtis,ar esamos draudimo sutartys apsaugo Jus nuo galimų nuostolių ir grėsmių;
  •  ar draudimo sutartis sudaryta kokybiškai, vertinant profesionaliomis įžvalgomis ir teisiniu požiūriu;
  •  ar sumokėtos draudimo įmokos dydis atitinka draudimo paslaugos kokybę bei draudimo rinkos sąlygas;
  •  patikrinsime draudimo bendrovių su kuriomis bendradarbiaujate patikimumą ir saugumą.

 

Sudėtingų draudimo  rizikų valdymo sprendimai

 

Siekdami palankiausių sąlygų savo klientams, pateikiame draudimo riziką draudikams maksimaliai atkreipiant draudiko dėmesį į teisingą rizikos įvertinimą,išryškinant geriausias Jūsų savybes, suteikiant galimybes įvertinti Jūsų  draudžiamas rizikas kompleksiškai, sudarant skirtingų draudimo rūšių sutartis.Teikiame rekomendacijas apie reikalingas sudaryti draudimo sutartis ir jų eiliškumą, dalyvaujant įvairaus profilio naujų projektų kūrime, ar pradėjus įgyvendinti naujus didelės apimties projektus, įvairiuose verslo sektoriuose.Iš anksto numatydami sudaromų draudimo sutarčių reikalingumą ir preliminarias draudimo įmokas, Jūs išvengsite galimų nuostolių ar grėsmių bei sutaupysite rizikos valdymo sąnaudas.

 

Nuostolių valdymas ir prevencija

 

Savo nuolatiniame darbe, sudarant draudimo sutartis didelį dėmesį ir nemažas laiko sąnaudas skiriame savo klientų nuostolių valdymui ir prevencijai.Atsižvelgdami į klientų draudimo sutarčių nuostolingumo istoriją, teikiame pasiūlymus, konsultacijas, kaip pagerinti nuostolingumo rodiklius, įvykių dažnį, kokių prevencinių priemonių imtis nuostoliams išvengti. Sėkmingas nuostolių prevencijos modelio taikymas sumažins Jūsų įmonės nuostolingumo rodiklius, sukurs patrauklesnės įmonės įvaizdį draudikų vertinime ir padės Jums sumažinti draudimo išlaidų sąnaudas ateityje.

 

Žalų administravimas ir teisinė pagalba draudimo klausimais

 

Teikdami žalų administravimo paslaugas savo klientams, ypatingai vertiname ir skiriame didelį dėmesį kokybiškos, profesionalios ir betarpiškos paslaugos suteikimui. Mūsų klientams, žalų administravimas atliekamas be papildomo užmokesčio.Draudėjams, nukentėjusiesiems, kurių draudimo sutartys nebuvo sudarytos tarpininkaujant “Lagedra”, atliekamas tik už sutartą mokestį.

Žalų administravimo paslaugos:

  • Konsultacija apie Jūsų pareigas atsitikus įvykiui;
  •  Draudiminių įvykių užregistravimas pagal draudimo kompanijų reikalavimus;
  •  Draudiminių įvykių administravimas iki draudimo išmokos sumokėjimo;
  •  Konsultacija ir teisinė pagalba iškilus ginčams ar nesutarimams su draudimo kompanija dėl draudimo išmokos;
  •  Pagalba dėl teisingo  žalos apskaičiavimo.